Mesaj gönder
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
Hakkımızda
Evde /

ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD Şirket Profili

ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD

ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
Ana pazar:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İşletme Türü:
Üretici , İhracatçı , Satıcı
Markalar:
Pntech
Çalışan sayısı:
30~50
Yıllık Satış:
60million-100million
Kurulduğu Yıl:
2011
İhracat c.c:
80% - 90%
Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD Şirket Profili
ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD
Tanıtım
Hizmetler
Tarih
Takım

ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO. LTD.

2011 yılında kurulmuş olup fotovoltaik kablo üretiminde 10 yıllık tecrübeye sahiptir.Şirket ISO9001 yönetim sistemi sertifikasını geçti.Fotovoltaik kablo serisi, Alman TUV ve Çin CQC sertifikasyonundan geçmiştir.Sertifika 1.5m2-25m2'yi kapsar.Ürünümüz, gelişmiş elektron ışını ışınlama çapraz bağlama tekniği kullanılarak özel fotovoltaik malzemelerden üretilmektedir.Ürünümüz eksi 40 derecelik bir ortamda ve güçlü UV direnci ile uzun süre kullanılabilir.Ana Ürünler: Fotovoltaik kablolar, Fotovoltaik konektörler,PV Bağlantı Kutusu, Solar PV konektörler, güneş fotovoltaik Kontrol Cihazları, güneş enerjisi için PV invertörler, fotovoltaik sistemler, piller, vb.

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 0

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 1

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 2

Yüksek kalitemiz ve iyi hizmetimiz nedeniyle ürünlerimiz İngiltere, ABD, Meksika, Almanya, Fransa, Polonya, Hollanda, İsveç, Fransa, Portekiz, İspanya, İtalya, Avustralya, Singapur, Malezya gibi dünyanın her yerine ihraç edilmiştir. , Tayland, vb. Ve ürünlerimiz TUV, CE ve ISO9001 tarafından onaylanmıştır.

 

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 3

 

Bunu nasıl yapıyoruz: Nitelikli, uzun vadeli çalışan, memnun müşteri, modern ekipman, kaliteden taviz vermeyen değerler, eksiksiz hizmet yelpazesi, deneyim ve müşterilerimizin gereksinimlerini karşılama konusunda samimi bir taahhüt.

 

Kaliteli ürün performansı ve iyi bir itibar, ürünlerimiz yalnızca Çin'de başarılı satışlar yapmakla kalmıyor ve dünyanın 120'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç ediliyor: Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya , Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde, ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

 

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 4

Ana hedefimiz, tüm insanlık için "daha yeşil bir gelecek" sağlamak amacıyla temiz, sürdürülebilir ve verimli enerji üreterek çevreyi korumaktır. Yenilenebilir enerji konusunda farkındalığı artırmak ve hanehalkı ve işletme sahiplerine Yeşile Dönme ve azaltma konusunda yardımcı olma sorumluluğumuz var. operasyonel maliyetleri.

 

Ürünlerimizi dünyanın her yerindeki müşterilere göstermek için her yıl Şangay'daki SNEC'e katılıyoruz.

 

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 5

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 6

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 7

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 8

 

 

Pntech'in En İyi Hizmeti

 

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek Markalama

 

Pntech, 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

 

Ücretsiz Numune Yapma ve Test Etme mevcuttur.Ücretsiz olarak bir numune sağlayabiliriz, ancak navlun müşteriler tarafından karşılanır.

 

3-15 İş Günü Hızlı Teslimat

 

Siparişiniz tarafımızdan sağlanmaktadır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden geleni yapacağız.

 

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
 
a) Hammadde kontrolü

 

Loacl alanımızda birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkilerimiz var, onlardan büyük ve istikrarlı alım miktarımız var ve bize istikrarlı kaliteli malzeme tedarik etmeyi garanti ediyorlar.Güvenli kaliteyi sağlamak için yalnızca malzememizin üretiminden ve teslimatından sorumlu bir kişi ayarladılar.

 
b) Atölye
 
Temiz atölyelerimiz var ve her işçi iş elbisesi giymek zorunda kalıyor.Bu, çalışma ortamının temiz ve güvenli olmasını sağlar.
 
c) Kalite Kontrol
 
c1.atölyede kalite kontrol
Ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için iki denetçi kontrol edecek
c2.paketlemede kalite kontrol
İşçiler, paketleme yapmadan önce paketlerin kir içerip içermediğini kontrol ediyor.
 
d) Kalite şikayetleri
 

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, bunu servis ekibimize ileteceğiz.Doğrudan fabrika müdürümüze rapor verecekler. Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile bir toplantı yapacağız ve 48 saat içinde geri bildirim ve çözüm ile yanıt vereceğiz.

 

Teknik verilerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı e-postamıza bekliyoruz:sales@pntech.com.cn, ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Kuvvet: Pazar rekabet gücünden gelen gücü, pazara yansıyan gücü kanıtlıyoruz.

 

Tutku:Markamızın zengin ruhu, canlı ekip, sağlam temel, endüstri beklentileri, net hedef programlama, daha fazla özgüvenden gelen tutkumuz.

 

Takım:Uzun yıllardır pratiğe dalmış, uluslararası yerli ve uluslararası endüstri ve mesleki beceriler ve mesleki nitelikler, profesyonellik ve güçlü ve canlı.

 

Kabiliyet:Testin ilk adımının yeteneği düşünmektir ve testin ikinci adımının kapasitesini çalıştırmaktır, üçüncü adım sonuçtur, adım adım incelemeyi onaylayalım.

 

Görüş:Sektörün önde gelen markaları, çalışanlarımız, ortaklarımız, tüketicilerimiz, saygı ve sevgimiz tarafından marka olmayı hedeflediğimiz süreçlerimizden biridir.

 

Akıl:Personele geri dönüşü önemsiyoruz, ortakların çıkarlarına da önem veriyoruz, her zaman tüketicilerin çıkarlarına dikkat ediyoruz, sosyal, çevresel katkılara daha fazla önem veriyoruz.

 

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 0

2011 yılında kurulan Pntech, 7,000 m2 standart üretim tesisi ve gelişmiş Ar-Ge laboratuvarları ile Ningbo'da yer almaktadır.Güç ürünleri konusunda 7 yıldan fazla profesyonel tasarım ve üretim tecrübesi olan PNTECH, müşterilerine orta-üst düzey güç ürünleri ve hepsi bir arada güç sistemi çözümleri sunmaktadır.Ürünlerimiz, invertörler, şebekeden bağımsız güç sistemleri, Güneş kablosu, Güç kablosu, Elektronik kablo, PV konektörü, PV bağlantı kutusu vb. tüm serileri kapsamaktadır. PNTECH ürünleri 30'dan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edilmiştir.PNTECH ürünlerinin istikrarlı kapasitesi, mükemmel performansı ve özenli hizmeti, küresel kullanıcılar tarafından geniş çapta kabul görmüştür.

 

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 0

2011- Ningbo Pntech New Energy Co., Ltd.'yi kurdu,

Solar kablo ve MC4 konnektör üretimine başlandı.

 

2012- Pazarların genişlemesi nedeniyle iki üretim hattının eklenmesi.

 

2013- Ürünümüz iç piyasada yaygın olarak satılmaktadır.

 

2014- küresel pazardan yararlanmak için kendi dış ticaret şirketimizi planlamak.

 

2015- Güney Asya pazarına giren ürünlerimizin yıllık satışları 3 milyon doların üzerindedir.

 

2016- Ningbo Pntech, ölçek genişlemesi nedeniyle yeni ofis binasına taşındı.

 

2017- Kaliteli ürünlerimizi dünya çapında daha fazla müşteriye sunmak için satış ekibimizi genişletmek.

 

2018- Şirketimizin geliştirme ihtiyaçları için satış ekibimizi tekrar genişletmek.

 

2019- 130'dan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilen ürünler, en güvenilir ve güvenilir bütünlük imalat işletmeleri haline geldi.

 

2020- Şirketin gelişimi için satış ekibimizi ve servis ekibimizi genişleten ürünlerimiz, başta Vietnam olmak üzere 180'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edildi.

 

2021- Şirketin gelişimi için satış ekibimizi tekrar genişleterek, ürünlerimiz 150'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edildi.

 

2022- Ningbo Pntech New Energy Co., Ltd. olarak değiştirildiZHEJIANG PNTECH TEKNOLOJİ CO..,LTD.Ve yeni yerine taşın.Satış ekibimizi şirketin gelişimi için 3 departman olacak şekilde genişletmek.

PntechYüksek nitelikli bir profesyonel ekip için ilgili profesyonel en iyi yetenekleri ve teknolojiyi bir araya getirir.İşimizi genişletmek içinDaha fazla arkadaşımıza hoş geldiniz diyoruz.

 

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 0

 

EğitimTüm üyeler için temel bir kurs ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve hayatın güzelliğini bulmamıza yardımcı olmak için çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.Birlikte inceleme yaptığımız zamanı çok takdir ediyoruz.

 

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 1

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 2

 

Açık havada faaliyet

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 3

 

Çin ZHEJIANG PNTECH TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili 4